Finance pro radost

FINANCE PRO RADOST SE PŘEDSTAVUJÍ V PARLAMENTU ČR

Datum a čas akce: 17.3.2015 11:00 - 17.3.2015 15:00

FINANCE PRO RADOST SE PŘEDSTAVUJÍ V PARLAMENTU ČR

17. března 2015 od 11 do 15 hodin budeme „čeřit vodu“ v Parlamentu!


Přihlaste se a přijďte si poslechnout zajímavé názory i diskutovat s inspirativními ženami. Úvodem to budou Renata Mrázová, generální ředitelka ING Pojišťovny v ČR/SR (NN), Tania le Moigne, ředitelka zastoupení Google v České republice, Martina Grygar Březinová, generální ředitelka SODEXO spolu s ministryní práce a sociálních věcí ČR Michaelou Marksovou – Tominovou, které se podívají z různého úhlu pohledu na téma Konkurenceschopnost a české ženy na trhu práce. Panelovou diskusi bude moderovat Petra Horáková z Hospodářských novin – deníku, který se stal mediálním partnerem naší akce.Diskusní setkání se koná pod záštitou předsedy výboru pro sociální politiku Jaroslava Zavadila.

Druhá část setkání je věnována myšlence MINERVY 21 „Čeříme vodu“. Osobně se seznámíte se s členkami Kolegia a jejich aktivitami, kterými z velké části podporují právě ženy. Těšit se můžete na vystoupení Rostyi Gordon-Smith, Květy Santlerové, Evy Čejkové Vaškové, Rut Kolínské a Marcely Hrubošové.

Místo konání: Budova Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, místnost 108 A - Státní akta, 1. patro, Sněmovní 4, Praha 1 - Malá strana. Při vstupu do budovy je třeba prokázat se osobním dokladem, takže si nezapomeňte s sebou vzít občanský průkaz nebo pas.

Vstup je zdarma na základě registrace na info@minerva21.net. Prosíme o potvrzení účasti do 11. března. Děkujeme.

Program ke stažení:
http://www.minerva21.net/download/MINERVA21_program_Parlament.pdf

Přihlaste se k odběru novinek a objevujte s námi svět financí

Jméno: Email: Email: