Finance pro radost

PROFESNÍ DNY VŠEM

Datum a čas akce: 5.5.2015 09:00 - 7.5.2015 16:00

PROFESNÍ DNY VŠEM (VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMIE A MANAGEMENTU)

Profesní dny VŠEM budou realizovány ve dnech 5. – 7.5.2015 od 9:00 v budově VŠEM. Přístupné budou nejen studentům a absolventům VŠEM, ale i široké veřejnosti a studentům středních škol a to zcela zdarma.

Místo: Vysoká škola ekonomie a managementu, Nárožní 2600/9A, Praha 5

Hlavním cílem a smyslem Profesních Dnů VŠEM je zprostředkovat prezentace firem prostřednictvím vrcholového managementu (osobní setkání s manažery a personalisty, strategie náboru nových zaměstnanců, možnosti uplatnění absolventů vysokých škol). Návštěvníci si budou moci bezplatně vyzkoušet s odborníky na slovo vzatými pracovní pohovory, sepsání svého životopisu a motivačního dopisu. Získají rady jak vyjednávat o platu a benefitech a ověří si, zda zvládnou pohovor v cizím jazyce. Součástí budou i interaktivní prezentace, diskuze, rozhovory, workshopy a tréninky na rozvoj osobních schopností (prezentační dovednosti, rady pro úspěšné přijímací pohovory a zvládání konfliktů).

Součástí programu jsou přednášky odborníků z praxe, kdy jednotliví přednášející zároveň představují specifika a náročnost různých profesních oborů (Marketing, Public Relations, Human Resources, Bankovnictví). Účastníci Profesních Dnů VŠEM získávají široký přehled o možnostech uplatnění na trhu práce. Po celou dobu Vás osloví zajímaví řečníci z řad úspěšných osobností nejen českého byznysu. Připraveno je pro Vás více než pět desítek přednášek a workshopů.

PROGRAM v příloze

více info: http://www.vsem.cz/profesni-dny-vsem.html

Přílohy

Soubor Velikost Typ
PROGRAM VŠEM_Finance pro radost 5.5.2015.docx 25.51 kB

Přihlaste se k odběru novinek a objevujte s námi svět financí

Jméno: Email: Email: