Finance pro radost

DESATERO BOHÁČE: 1. Boháč má pozitivní vztah k penězům

4.4.2019 2064x (naposledy 3.3.2024 10:14) 0 Jak na FINANCE, DLUHY, POJIŠTĚNÍ

Jak se stát bohatým, být bohatým a zůstat bohatým?! Není to žádná věda. Být boháčem může být každý, je to profese jako každá jiná. Ale jako každá profese, která má být uspěšná, si žádá učení, vytrvalost a píli. Pokud se nebojíte práce a chcete uspět na cestě boháče, pak postačí přijmout jednoduché učení DESATERO BOHÁČE, které je základem a hlavním směrovníkem na cestě k vlastnímu bohatství a bohatému životu.

DESATERO BOHÁČE vyšlo vloni v říjnu knižně a je možné si knihu zakoupit, v kterémkoliv knihkupectví v České republice či na Slovensku nebo na internetu např. zde: https://www.grada.cz/desatero-bohace-10377/ Doporučuji mít svůj vlastní výtisk, protože je velmi praktická a můžete si do ní zapisovat.

DESATERO BOHÁČE vám chci, ale představit i zde na svých stránkách formou autorského čtení, kde vás provedu jednotlivými kroky a upozorním na důležité body, kde lidé dělají nejčastěji chyby. Provedu vás, navedu vás a pomohu vám nasměrovat se na svou vlastní cestu bohatého života. Co mi v životě dobře funguje, o to se s vámi ráda podělím.

Takže, jak zní DESATERO BOHÁČE?

1. krok BOHÁČ MÁ POZITIVNÍ VZTAH K PENĚZŮM


Co je důležité vědět o penězích? Jaké emoce, bloky a obavy z dětství si s penězi v životě neseme? Je možné, aby mě před hojností bránilo mé vlastní já? .... více na: https://youtu.be/QTRjjpNufnw (youtube kanál - Finance pro radost a živé autorské čtení Marcely Hrubošové)


Otestujte se:

Jaký máte vztah k penězům?

http://www.financeproradost.cz/clanek/jaky-mate-vztah-k-penezum-otestujte-sePřihlaste se k odběru novinek a objevujte s námi svět financí

Jméno: Email: Email: